Tel. +387 51 927 777

U odličnoj organizaciji i vrhunskim uslovima održano je Zimsko prvenstvo RS do 14.godina,koje je trajalo od 18-20.02.2017.godine.

Učestvovalo je 14 djevojčica i 18 dječaka,od kojih je troje iz Tk Elit, Jovan Sinadinović (3 mjesto),Nina Mišić koja se takođe plasirala u polufinale i osvojila 3 mjesto ,i Anastasija Ignjatić
mlada teniserka koja igra do 12 godina i koja je takođe ostvarila zapažen rezultat i  starijoj konkurenciji ušla u četvrtfinale.Na turniru su učestvovala i 4 takmičara iz Federacije BiH od kojih je Ena Baltić djevojčica iz TK Dramar,Tuzla osvojila 2 mjesto, izgubivši u finalu od odlične teniserke Sare Mikače iz Tk Mladost,Banja Luka.U muškoj konkurenciji pobjednik je Tarik Redžić član Tk. Dr Mladen Stojanović iz Prijedora koji je u finalu savladao Mihajla Šipku tenisera iz Banja Luke.Kompletne rezultate možete pogledati na sajtu Teniskog Saveza RS.(www.tenisrs.org).
Turnir je i medijski ispraćen, od strane RTRS na čemu im se ovom prilikom zahvaljujemo.Takođe i svim učesnicima,roditeljima koji su nam ukazali povjerenje i došli na ovo takmičenje.Sudiji Saši Dragičević koji se angažovao da savjesno i odgovorno vodi takmičenje,poštujući pravila i propise i time sačuva ugled kluba i turnira.
Za sve učesnike su bili obezbjeđeni pokloni a za najbolje i vrijedne nagrade (pehari, teniske patike,torbe,peškiri,gripovi,španovi,teniske majice i šorcevi).